Twoja biżuteria

Biżuteria już dawno przestała spełniać funkcję czysto dekoracyjną. Poza byciem po prostu ładnym przedmiotem jest też nośnikiem informacji, manifestuje przekonania, pozwala w sposób subtelny wyrazić siebie oraz przechowuje w sobie wiele wspomnień i emocji. Skoro zwykły przedmiot może zawierać w sobie tyle ważnych wartości dla danej osoby warto,aby był wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju. Ale co jeśli nie możesz znaleźć takiego przedmiotu, który spełniałby Twoje oczekiwania…

Chodzi Ci po głowie pierścionek,ale nigdzie nie możesz takiego znaleźć? Może oryginalna broszka z motywem ulubionej bajki z dzieciństwa czy bransoleta nawiązująca do Twojego hobby ? Nie ważne czy Twoje marzenia są małe czy duże, warto je spełniać, zwłaszcza te o pięknej biżuterii stworzonej specjalnie dla Ciebie lub bliskiej osoby. Nie musisz ograniczać się do rzeczy oferowanych w sklepie. Możesz iść o krok dalej i samemu zaprojektować swoje marzenie a ja pomogę je zmaterializować.

Zaczniemy od omówienia projektu. Może być to zarówno Twój konkretny pomysł, albo jedynie zamysł , który pomogę sprecyzować i nadać mu kształt. Wybierzemy wspólnie materiały ( np. srebro, złoto, skóra, drewno, kamienie szlachetne) , z którego będzie stworzony. Po zaakceptowaniu wzoru określimy czas realizacji, który zależy od skomplikowania pracy.

Jeśli podoba Ci się jedna z moich prac a już nie jest dostępna, albo miałaby być trochę inna- napisz do mnie :).


Odezwij się do mnie, adres znajdziesz w dziale KONTAKT, a postaram się nadać Twoim marzeniom realne kształty.